КЗ "Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня "Творчість" ЗОР
 
Наша адреса: м.Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 9 тел:(06192)6-10-46






Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

Наші випускники

 

11-Б клас

2013-2014 навчальний рік

Класний керівник : Цвєткова Анна Володимирівна

ПІБ

ВНЗ/працевлаштовано

1

Андрушко Яна Олександрівна

ХНЕУ

2

Аляб’єва Анжеліка Ігорівна

ХЕУ

3

Бойко Антон Сергійович

КНУК ім. Карпенко-Карого

4

Богославський Євген Вікторович

ТДАТУ

5

Василиненко Вікторія Сергіївна

ЗНМУ

6

Вашанцева Катерина Русланівна

ХУ «Ярослава Мудрого»

7

Даниленко Аліна Володимирівна

Одеська юридична академія

8

Демидова Олександра Олегівна

Дніпропетровський нац. унів. ім. О. Гончара

9

Дорошенко Валерія Миколаївна

Мед.коледж

10

Завадський Микита Олегович

ЗНМУ

11

Козлов Єгор Андрійович

Ногайський економічний коледж

12

Клочко Ольга Олександрівна

ХНЕУ

13

Колісник Вікторія Сергіївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

14

Ландар Микита Михайлович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

15

Лукьянченко Єлизавета Олексіївна

ДНУМВС

16

Мальцева Катерина Іванівна

КНМУ ім. Богомольця

17

Маленко Вадим Володимирович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

18

Мошак Данил Сергійович

ХНЕУ

19

Науменко Наталія Юріївна

Промислово-технічний ліцей

20

Петренко Максим Сергійович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

21

Перепелиця Максим Володимирович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

22

Рижов Дмитро Владиславович

ХУПС

23

Скірда Катерина Андріївна

ХУ «Ярослава Мудрого»

24

Скаковський Микита Анатолійович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

25

Ткаченко Марина Володимирівна

КНУ ім. М. Драгомнова

26

Чумакова Дар’я  Миколаївна

Польща

27

Чуряков Віктор Сергійович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

28

Фурсаєва Вікторія Олександрівна

ЗНУ

29

Деканоідзе Владислав Олексійович

Польща

30

 Ставицька Вікторія Олегівна

ХПУ

 

 

11-А клас

2013-2014 навчальний рік

Класний керівник : Новікова Наталя Вікторівна

ПІБ

ВНЗ/працевлаштовано

1

Антоняк Катерина Вадимівна

ДНУ ім. Гончара

2

Богдан Анастасія Володимирівна

Київський Університет ім. Бориса Грінченка

3

Довбня Катерина Андріївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

4

Довгопол Софія Олександрівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

5

Довгаль Ірина Миколаївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

6

Канівець Валентина Анатоліївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

7

Крутих Аліна Олександрівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

8

Кравченко Світлана Олександрівна

ЗНУ

9

Клименко Анна Андріївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

10

Колінько Олександра Сергіївна

 

11

Коробко Григорій Сергійович

Промислово-технічний коледж

12

Левашова Віолетта Сергіївна

ДНУ ім. Гончара

13

Марченко Яна Олегівна

UWC(United World Colleges) of Dilijan в Арменії

14

Максименко Анжеліка Олександрівна

Промислово-технічний ліцей

15

Парічко Христина Олександрівна

ТДАТУ

16

Розумна Юлія Вікторівна

Запорізький економічний коледж

17

Спірідонова Олександра Олексіївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

18

Стребкова Катерина Михайлівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

19

Смишляєв Антон Андрійович

Лодзінський (Польща) технічний університет

20

Філіппова Ірина Іванівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

21

Черевко Анастасія Олександрівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

22

Шелестюк Владислав Анатолійович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

23

Школяренко Олексій Олексійович

Канада

24

 Марченко Едуард Віталійович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

25

 Олійник Олександр Сергійович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

26

Шевченко Олександр Олегович

МДПУ ім. Б. Хмельницького

27

Задворошнікова Анастасія Іванівна

 

11-А клас

2012-2013 навчальний рік

Класний керівник : Кондрашова Тамара Миколаївна

ПІБ

ВНЗ/прцевлаштовано

1

Аносова Дар’я Іванівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

2

     Бєлая Поліна Андріївна

ХУ ім. Ярослава Мудрого

3

Безпятчук Світлана Сергіївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

4

Бірзулова Анастасія Сергіївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

5

Борденюк  Марія Євгенівна

ДУ ім.Гончара

6

Бондаренко Аліна Андріївна

 

7

Глущенко Владислав Олександрович

ТДАТУ

8

Дементій Юлія Юріївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

9

Долова Тетяна Сергіївна

Мелітопольське училище культури

10

Занькова Дарія Валеріївна

 ДУ ім.Гончара

11

Калужина Аліна Олексіївна

Дніпропетровськ

12

Конофалова Олена Олександрівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

13

Коробкова Вікторія  Миколаївна

 

14

Коробко Михайло Сергійович

ТДАТУ

15

Майборода Віталіна Віталіївна

ЗНУ

16

Мироненко Лілія В’ячеславівна

КУ ім.Поплавського

17

Михальова Ірина Вікторівна

ДНУ ім. Гончара

18

Нестеров Юрій Юрійович

ТДАТУ

19

Огієнко Ганна Віталіївна

Технікум

20

Петренко Карина Вікторівна

ЗНУ

21

Радченко Євгенія Олександрівна

 

22

Січова Діна Юріївна

ПНТУ ім.Кондратюка

23

Шишкіна Аліна Володимирівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

24

Шевченко Савелій Олександрович

ХУ ім.Ярослава Мудрого

 

 

 

 

11-Б клас

2012-2013 навчальний рік

Класний керівник : Салій Оксана Дмитрівна

ПІБ

ВНЗ/прцевлаштовано

1

Анісімов Богдан Сергійович

ТДАТУ

2

Арабаджи Анастасія Михайлівна

Симферопольський МУ

3

Веселов Андрій Юрійович

МДПУ

4

Волонтер Данило Сергійович

Мед.кледж

5

Ганжа Данило Олексійович

ТДАТУ

6

Глек Ольга Михайлівна

ТДАТУ

7

Гомзик Катерина Валеріївна

ТДАТУ

8

Даниленко Данило Володимирович

ТДАТУ

9

Демчук Ганна Сергіївна

Запорізький мед.коледж

10

Жиряков Костянтин Олександрович

МДПУ

11

Замашнюк Катерина Олегівна

ТДАТУ

12

Івахов Антон Юрійович

ЗНТУ

13

Карчевська Валерія Яківна

ХПУ

14

Кевіш Олексій Андрійович

Дніпропетровський унів.

15

Козюра Семен Андрійович

НАУ

16

Коцило Андрій Олексійович

НТУУ «КПІ»

17

Кочубєєв Євген Вячеславович

МДПУ

18

Корогодський Богдан Сергійович

НАУ

19

Мироненко Юлія Олегівна

МДПУ

20

Мусатов Віталій Олегович

КПІ

21

Плясецький Владислав Віталійович

МДПУ

22

Райнов Андрій Андрійович

ХЕУ

23

Росинська Ольга Анатоліївна

ОУ продуктовіх технологій

24

Савченко Станіслав Валерійович

МДПУ

25

Сідлєр Марія Максимівна

ХУ ім. Я. Мудрого

26

Фурдак Ігор Олексійович

Симферопольський НУ ім. Вернадського

27

Штепа Вячеслав Костянтинович

ЗМУ

28

Щербіна Юлія Олександрівна

Львівський універ.

 

 

 11-А клас

2011-2012навчальний рік

Класний керівник : Вілінська Світлана Володимирівна

ПІБ

ВНЗ/прцевлаштовано

1

  Одуд Станіслав Ігорович

ТДАТУ

2

  Бойко Марина Сергіївна

ЧНУ ім. Федьковича

3

  Борисович Лілія Віталіївна

 

4

  Бромирська Наталя Анатоліївна

ЗДІА

5

  Галігузова Євгенія Олексіївна

НПУ ім.Драгоманова

6

  Грабовий Сергій Олександрович

ТДАТУ

7

  Дегтерьов Дарія Григорівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

8

  Дьяконова Анастасія Олегівна

КНУ ім. Т.Шевченка

9

  Замашнюк Сергій Олегович

ТДАТУ

10

  Кривко Дар’я Олегівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

11

  Крохіна Марія Едуардівна

АМСУ

12

  Левченко Карина Олегівна

ДДМА

13

  Лівшенко Катерина Дмитрівна

ХНУ ім .Каразіної

14

  Нестерова Аліна Сергіївна

ТДАТУ

15

  Нікіфорова Олена Олегівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

16

  Переверзева Вікторія Олексіївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

17

  Петухов Кирило Олександрівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

18

  Сергєєва Софія Олександрівна

ТДАТУ

19

  Сібільова Клара Миколаївна

КНЛУ

20

  Мешальнікова Олекандра Леонідівна

ХПУ

21

  Шабанова Марія Олегівна

КНУ культури і мистецтва

22

  Дедушев Владислав Андрійович

ЗІЕІТ

 


11-Б клас

2011-2012 навчальний рік

Класний керівник : Петрова Інна Миколаївна

ПІБ

ВНЗ/прцевлаштовано

1

  Беднов Євген Олександрович

ХУ «Ярослава Мудрого»

2

  Безменова Валерія Дмитрівна

ТДАТУ

3

  Богославський Олександр Віктрович

ТДАТУ

4

  Вовненко Анастасія Павлівна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

5

  Воронін Ігор Борисович

КПІ

6

  Волошина Ганна Сергіївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

7

  Долонний Владислав Вікторович

КНАУ

8

  Йолшин Станіслав Аркадійович

ТДАТУ

9

  Ковалевський Олексій Юрійович

ТДАТУ

10

  Лисенко Ксенія Юріївна

КНАУ

11

  Макропуло Альона Дмитріївна

Вернадського

12

Миркіна Анастасія Ігорівна

ЗНУ

13

  Молодиченко Микита

МДПУ ім. Б. Хмельницького

14

  Рудницька Дар’я Вікторівна

ЗМІ

15

  Третяк Олена Юріївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

16

  Трофименко Катерина Борисівна

Працює

17

  Хлистун Ганна Сергіївна

МДПУ ім. Б. Хмельницького

18

  Черкасов Артем Вікторович

Піде до армії

19

  Чурса Роман Геннадійович

ХУ «Ярослава Мудрого»

 

 

 


1
2
3