КЗ "Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня "Творчість" ЗОР
 
Наша адреса: м.Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 9 тел:(06192)6-10-46

День Землі – святкує “Творчість”

22 квітня – Міжнародний день Землі – свято чистої води, чистої землі, чистого повітря. А в наш час бурхливого технічного прогресу, ми звикли до висловів “забруднення атмосфери”, “забруднення води”, “деградація ґрунтів”,”екологічна небезпека”, “екологічна катастрофа”. Людина повинна задуматися над тим, що ЗЕМЛЯ потребує турботи й захисту. Цей день покликаний об’єднати людей планети в cправі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна. Виходячи з актуальності означеної проблеми, у нашому навчальному закладі не тільки говорять про формування екологічної компетентності учнів, а й діють. Протягом тижня вчителі школи “Творчість” провели низку цікавих заходів, присвячених найактуальнішій проблемі сьогодення.

Відкриті  уроки та виховні години до Дня Землі:

“ENVIRONMENTAL PROBLEMS AND WAYS TO THEIR SOLUTIONS” – підготувала та провела вчитель англійської мови Новікова Н.В.

«Die Natur um uns herum» – підготувала та провела вчитель німецької мови Новах І. М.

“Земля у нас одна” – підготувала та провела вчитель біології та екології Петрова І. М.

“Збережемо красу землі” – підготувала та провела вчитель географії Кондрашова Т.М.

“Мову рідної природи розуміти серцем вчись” – підготували та провели вчителі української мови та літератури Вілінська С.В. та Устінова Н.О.

Ця проблема не має територіальних кордонів та мовних бар’єрів. Ми закликаємо всіх бути толерантними до Матінки-природи, її доля в наших руках. Ми не можемо бути байдужими.