КЗ "Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня "Творчість" ЗОР
 
Наша адреса: м.Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 9 тел:(06192)6-10-46





Виробнича педагогічна практика

Виробнича педагогічна практика на хіміко-біологічному факультеті Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького

 

02 лютого 2017 року на хіміко-біологічному факультеті Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького в рамках виробничої педагогічної практики студентів 4–5 курсів було проведено захід для учнів шкіл міста і району. Гостями цього заходу стали і учні школи «Творчість». Студентами-практикантами хіміко-біологічного факультету були проведені уроки-екскурсії в біологічних музеях університету та практикум з хімічного експерименту в спеціалізованій лабораторії. Екскурсії з біології проходили в анатомічному, зоологічному та ботанічному музеях університету.

Студентка 123-х групи Ксенофонтова Єлизавета провела екскурсії в зоологічному музеї, під час яких ознайомила учнів з експонатами представників тваринного світу різних систематичних груп. Усього в музеї представлено 6500 видів тварин у вигляді сухих експозицій (чучела, скелети, черепашки, фрагменти тощо), екологічних систем (острова Молочного лиману, тетеревиний тік у Поліссі, кулики на Сиваші, Гірський Крим).

Махонько Юлія, студентка 123-х групи, ознайомила школярів з муляжами, наливними препаратами, натуральними об’єктами, розкладними моделями й електрифікованими стендами анатомічного музею. Під час інтерв’ю практикантка зазначила, що виробнича педагогічна практика є невід’ємним компонентом підготовки майбутнього фахівця і сприяє вдосконаленню практичних навичок та оволодінню секретами професійної майстерності, а потужна матеріально-технічна база університету забезпечує більш ефективне проведення різних навчально-виховних заходів під час практики.

У ботанічному музеї студентка 5 курсу Умерова Ава дуже зацікавила школярів своїм виступом, у якому показала різноманіття ландшафтів рідного краю, геологічних епох розвитку рослинності, представила унікальну гербарну колекцію типових рослин Північно-Західного узбережжя Азовського моря тощо. У спеціалізованій аудиторії школярі мали можливість роздивитися препарати тканин, насіння рослин під мікроскопом і отримати незабутні враження.

Найцікавіше чекало на учнів у хімічній лабораторії, де вони мали змогу власноруч провести різноманітні хімічні досліди з органічними речовинами під керівництвом студентів 231-х групи – Панасенко Аліни, Майбороди Данила та Кутровського Едуарда.

Учні та вчителі вдячні організаторам.